درباره گروه ایران فولکس واگن پارت

 • 1384

  شروع فعالیت

  گروه ایران فولکس واگن پارت در سال ۱۳۸۴ همزمان با شروع فعالیت فولکس واگن در ایران و مونتاژ فولکس گل توسط گروه خودرو سازی بم کار خود را با واردات و تامین قطعات این خودرو از کشور های آلمان ، برزیل ، چین و فرانسه آغاز نمود.

 • ۱۳۸۷

  آغاز به کار واحد تعمیرات

  حدود پس از ۳ سال از فعالیت این گروه و تامین قطعات ، گروه ایران فولکس واگن پارت واحد تعمیرات با ارائه سرویس های تعمیرات گیربکس ، تعمیرات موتوری و  تنظیم موتور بصورت تخصصی برای فولکس گل ،‌ افزود.

  ۱۳۸۷

 • ۱۳۸۹

  نقاشی و صافکاری

  پس از گذشت ۲ سال از افزودن بخش تعمیرگاه به این مجموعه ، بخش صافکاری و نقاشی با ارائه خدمات :‌ صافکاری بدون رنگ با دستگاه های بروز ، نقاشی مجهز به اتاق رنگ ، واکس و پولیش و فنرکشی برای تمامی خودرو های خارجی به این مجموعه اضافه شد.

 • ۱۳۹۷

  راه اندازی وب سایت و فروشگاه انلاین

  ایران فولکس واگن پارت در راستای جلب رضایت مشتریان و آسوده تر شدن ارائه خدمات اقدام به راه اندازی وب سایت و فروشگاه انلاین خود نمود. از طریق این وب سایت می توانید لیست قطعه های موجود ، سفارش قطعه ، ارتباط با دیگر دارندگان خودرو های مورد نظر ، خرید انلاین ، اطلاع از تخفیف های ویژه و .. را انجام دهید.

  ۱۳۹۷

 • هم اکنون

  سخن پایان

  ایران فولکس واگن پارت پس از ۱۴ سال فعالیت ، امروزه میتوان گفت که بزرگترین وارد کننده قطعه های نو و استوک اصلی فوکلس گل ، دوو ، ام وی ام و چری در جنوب کشور و همچنین توانسته با کادر مجرب واجد تعمیرات و صافکاری نظر بیش از ۹۰ درصد مشتریان را جلب نماید.

  برای سفارش و استعلام قطعه می توانید از بخش های مربوطه در این وب سابت اقدام نمایید و یا از طریق تماس تلفنی مطلع شوید.